Jesteśmy już obecni w całej Polsce, w 139 lokalizacjach. W każdym miesiącu do sieci przystępuje coraz większa liczba nowych partnerów.

Świadczy to o tym, że nasza popularność rośnie i chcemy się tym podzielić z całym światem. W ostatnim czasie certyfikat uzyskało już ponad 70 partnerów w całej Polsce, którzy otrzymują nowych klientów do obsługi. W ostatnich latach bardzo dynamicznie zmienia się rynek usług księgowych, stawiając coraz większe wymagania przed właścicielami biur rachunkowych. Udział w projekcie OSCBR daje możliwość pozostania konkurencyjnym względem pozostałych firm świadczących podobne usługi. Partnerzy sieci mogą korzystać z nowoczesnych rozwiązań automatyzujących procesy księgowe .
 

Biura współpracujące z OSCBR są świadome zachodzących zmian i mają możliwość przygotować się do nich zanim nadejdą. Wewnątrz naszej sieci tworzymy księgową społeczność wspierającą się wzajemnie i wymieniającą swoimi doświadczeniami. Dzięki licznym spotkaniom, warsztatom i szkoleniom organizowanym dla uczestników sieci, mamy możliwość poznać się nie tylko jako księgowi, ale również jako ludzie z pasją.

Na początku roku zorganizowaliśmy wspólnie z mBankiem oraz Inforem cykl konferencji dotyczących zmian podatkowych a także kierunku zmian w branży księgowej, pod hasłem „Nowoczesna Księgowość 2019”. Konferencje organizowane były w całej Polsce. Z okazji zbliżającego się święta księgowego, organizujemy warsztaty dla biur rachunkowych na terenie całej Polski, na które zapraszamy biura zainteresowane rozwojem swojego biznesu.

Najbliższe terminy to:

Kielce   - 24 czerwca - Aleja IX wieków Kielc 6/8

Katowice - 25 czerwca - Aleja Korfantego 2

Wrocław - 26 czerwca - ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43
 

Na warsztatach będą omawiane możliwości rozwoju biura oraz pozyskiwania nowych klientów. W czerwcu odwiedzamy także naszych partnerów w całej Polsce, pracując nad relacjami i wspólnym rozwojem

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Księgowego a w OSCBR świętujemy 500 biur partnerskich w sieci!
09 czerwca 2019

Przystąp do OSCBR

668 465 054  Pon- Pt : 9 -17